Kontaktai ir parama

Mieli Tiberiados draugai,

        Tiberiados bendruomenė Lietuvoje veikia nuo 1991 m., o 2001 m. keli broliai belgai apsigyveno Baltriškėse. Šiandien čia, kaip jums žinoma, kuklų maldos, darbo ir misijos gyvenimą gyvena penki broliai, tarp jų – vienas lietuvis. Baltriškėse jau apsilankė tūkstančiai žmonių, kasmet vienai nakvynei, savaitgaliui, savaitei ar metams priimame apie 4 000 žmonių. Bet šiandien brolių gyvenimo būdas – patvirtintas Bažnyčios – neužtikrina visiško pasirūpinimo savo poreikiais. Jiems reikia jūsų pagalbos. Tarp jau atliktų darbų didžiausias yra bažnyčios tvarkymas. Kaimynai mums papasakojo, kad nors pamaldos ten tylomis buvo laikomos ir sovietmečiu, bet jei nebūtų atvažiavę broliai, bažnyčia seniai būtų sugriuvusi.

Dėkojame už jūsų pagalbą vykdant mūsų misiją Lietuvoje. Žemiau pateikiama visa informacija, kurios reikia norint paaukoti bendruomenei.

For non Lithuanian : Thank you for your help in fulfilling our mission here in Lithuania. Below is all the information you need to make a donation to the community.

LT80 4010 0403 0000 1124 (Luminor bank) SWIFT: AGBLLT2X

or

LT21 7300 0100 9273 9535 (Swedbank bank) SWIFT: HABALT22

2022 m. Jūsų dėka per 1,2 proc. paramą gavome 7334,65. Ačiū Jums – tai buvo didelė pagalba!

Kaip konkrečiai galiu padėti?

Mums padėti galite: 1) padarydami pavedimą į žemiau nurodytą sąskaitą arba įmesdami auką į dėžutę bažnyčioje, taip pat 2) skirdami 1,2% savo pajamų mokesčio Tiberiados bendruomenei, jei pildote pajamų deklaraciją (žr. žemiau).  Iš visos širdies dėkojame už jūsų dėmesį.


        1) Banko sąskaita: LT21 7300 0100 9273 9535 (Swedbank bankas)

        Arba: LT80 4010 0403 0000 1124 (Luminor bankas)

      2) Paaukoti 1,2 % galite Valstybinės mokesčių inspekcijos tinklalapyje:

1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) ČIA.

2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „Deklaravimas“, tada kairiajame vertikaliame meniu – „Pildyti formą“. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.

3. Užpildykite FR0512 v.5 formą, paspaudę mygtuką – gaublio ikoną „Pildyti formą vedlio principu“. Atsidariusiame vedlyje, spauskite mygtuką „Pradėti“ (jei esate paskyrę paramą anksčiau, spauskite „Tęsti“, galėsite koreguoti ir pateikti naujus duomenis).

4. Įveskite gavėjo identifikacinį numerį (kodą) arba pavadinimą: 192082153 (Tiberiados bendruomenė). Spauskite mygtuką „Tęsti“.

5. Užpildykite šiuos laukelius:
Mokesčio dalies paskirtis – TIBERIADOS BENDRUOMENĖ
Mokesčio dalies dydis (procentais) – 1,2
Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – pasirinkti, iki kurio mokestinio laikotarpio norima skirti paramą (vėliausiai iki 2025 m.).

6. Spauskite „Išsaugoti“. Patvirtinkite, kad duomenys teisingi, spauskite „Formuoti prašymą“ ir „Pateikti“.

Detalią instrukciją, kaip pateikti prašymą, rasite ČIA.

 

Tiberiados bendruomenė įgyvendino projektą:

„Tarptautinės jaunimo stovyklos „Ieškau savo brolių“ organizavimas“

Liepos 4-10 d. Baltriškių kaime, Zarasų rajone vyko tarptautinė jaunimo stovyklą „Ieškau savo brolių“. Džiugu, kad ši stovykla, kuri organizuojama jau trečiąjį kartą, pirmą kartą atkeliavo į Lietuvą minint Europos ir Lietuvos jaunimo bei savanorystės metus.

Stovykloje dalyvavo apie 250 jaunų žmonių nuo 16 iki 30 metų amžiaus iš 17 valstybių, iš visų kontinentų. Stovyklos metu jaunimas buvo kviečiamas patirti tarptautinę brolystę, buvo nagrinėjamos šiuolaikinės visuomenės problemos (karas Ukrainoje, pabėgelių ir pandemijos problematika), jaunimas buvo supažindinamas su Lietuvos kultūra, amatais ir istorija, ugdė savo asmenybę, gilinosi į tikėjimą mokymų ir liudijimų metu, drauge meldėsi ir turiningai leido laiką. Stovykla buvo atvira visiems, kurie ieško prasmės ir yra atviri tarptautiniam bendravimui, siekiant mažinti tautinę ir rasinę jaunuolių diskriminaciją. Svarbu ir reikšminga, kad stovyklų metu prie jų organizavimo ir vykdymo aktyviai prisijungė savanoriai tiek iš Zarasų rajono, tiek iš kitų miestų, kas didina savanorystės reikšmę ir prasmę.

Tarptautinės stovyklos organizavimas pareikalavo nemažų finansinių resursų. Tiberiados bendruomenė dėkinga Zarasų rajono savivaldybei už skirtą dalinį finansavimą (1590 eur.) lauko paviljonų nuomai, kurie buvo reikalingi stovyklos veikloms ir dalyvių maitinimui. 

 

Kontaktai

Tiberiados bendruomenė
Baltriškių km.
LT-32234 Zarasų rajonas
Tel. 8 385 43694
Mob.: +370 618 50227
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.