PRIVATUMO POLITIKA

Įvadas

Ši slapukų politika apibendrina informaciją, kurią mes („Tiberiados bendruomenė“) renkame iš jūsų, kai naudojatės mūsų internetine svetaine.

Kas mes esame?

Mes esame Tiberiados bendruomenė, jur. asm. kodas 192082153, adresas Baltriškių km., LT-32234 Zarasų rajonas, Lietuva. Jei turite papildomų klausimų apie tai, kaip mes tvarkome jūsų duomenis, susisiekite tiesiogiai su mumis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kas yra slapukai?

Slapukas – tai nedidelė teksto rinkmena, kurią internetinė svetainė išsaugo jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai joje apsilankote.

Kokius slapukus naudojame, kai lankotės mūsų svetainėje?

Kai naudojatės mūsų internetine svetaine naršydami ir peržiūrėdami informaciją, kurią pateikiame, mes integravome keletą slapukų, kad svetainė galėtų veikti, rinkti naudingą informaciją apie lankytojus ir pagerinti jūsų vartotojo patirtį.

Mes visada paprašysime jūsų sutikimo prieš dėdami slapukus, jei jie yra naudingi, bet nėra būtini. Šie slapukai nurodyti žemiau:

Slapuko pavadinimas
Tikslas
Saugojimo laikas

_ga

Šis slapuko pavadinimas yra susietas su „Google Universal Analytics“ - tai reikšmingas „Google“ dažniausiai naudojamos analizės paslaugos atnaujinimas. Šis slapukas naudojamas išskirti unikalius vartotojus, priskiriant atsitiktinai sugeneruotą numerį kaip kliento identifikatorių. Jis įtraukiamas į kiekvieną svetainės puslapio užklausą ir naudojamas svetainės analizės ataskaitų lankytojų, seansų ir kampanijų duomenims apskaičiuoti

2 metai

_gid

Šį slapuką nustato „Google Analytics“. Jis saugo ir atnaujina kiekvieno apsilankyto puslapio unikalią vertę ir yra naudojamas puslapių peržiūroms skaičiuoti ir stebėti.

1 diena

_gat

Šis slapuko pavadinimas yra susietas su „Google Universal Analytics“, remiantis dokumentais, jis naudojamas užklausų dažniui mažinti - tai riboja duomenų rinkimą didelio srauto svetainėse.

1 minutė

YSC

Šį slapuką nustato „YouTube“, kad galėtų stebėti įterptųjų vaizdo įrašų peržiūras.

Saugoma sesijos metu

VISITOR_INFO1_LIVE

Šį slapuką „Youtube“ nustato, kad galėtų stebėti svetainėse įterptų „YouTube“ vaizdo įrašų naudotojų nuostatas; jis taip pat gali nustatyti, ar svetainės lankytojas naudoja naują ar seną „YouTube“ sąsajos versiją.

6 mėnesiai

IDE

Šį slapuką nustato „Doubleclick“ ir jis saugo informaciją apie tai, kaip galutinis vartotojas naudoja svetainę, ir bet kokią reklamą, kurią galutinis vartotojas galėjo pamatyti prieš apsilankydamas minėtoje svetainėje.

1 metai

Kaip kontroliuoti slapukus?

Jūs galite valdyti ir (arba) ištrinti slapukus, kaip norite. Galite ištrinti arba užblokuoti visus slapukus, kurie jau yra jūsų kompiuteryje. Tačiau jei tai padarysite, kai kurios šios svetainės funkcijos gali neveikti taip, kaip numatyta, ir jums gali tekti rankiniu būdu koreguoti kai kurias nuostatas kiekvieną kartą, kai lankotės svetainėje.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų, kurie yra susiję su jūsų asmens duomenų saugojimu, susisiekite su mumis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.