Šiauliuose

Vieta: Šv. Kazimiero koplyčia, Šiaulių vyskupijos jaunimo centras, Tilžės g. 186
Laikas: Antradieniais 17 val.
Kontaktai:  Sigita 862761784, el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Aš ateinu į maldos grupę pasikrauti geros energijos visai ateinančiai savaitei. Žmonės, supantys mane, yra patys šilčiausi bičiuliai, su jais praleidžiu labai vertingą bei smagų laiką. Kiekvieną kartą iš mūsų susitikimo išsinešu dvasinę ramybę.

Nomeda

 

Apie maldos grupę sužinojau po stovyklos su gimnazistais Baltriškėse. Mokinukė Eglė man pasiūlė prisijungti prie Šv. Damijono maldos grupės. Įkvėpta ir sužavėta Tiberiados bendruomenės, sutikau. Kiekvienas kartas, šlovinant Viešpatį su jaunimu, pripildydavo vidų nuostabių jausmų. Ir šiandien į susitikimus einu su džiaugsmu, nes tai toks laikas, kai galiu sustoti, nurimti, pamąstyti, pabūti bendrystėje su Dievu. Malda, šlovinimas, pasidalinimas, bendrystė įkvepia naujam rytojuj! Džiaugiuosi galėdama augti tikėjime ir būti kartu!

Irena

 

Maldos grupė visų pirma man įsipareigojimas. Įsipareigojimas melstis kartu. Tai vieta, kurioje kaip vaikai žiūrime viena kryptimi į Jėzaus paveikslą. Ten galiu augti ir kartu per tikrą džiaugsmą ir juoką palikti visą savaitės įtampa. Tai vieta, kur galiu dėkoti, prašyti ir tiesiog BŪTI. Kad ir kokia ateinu visada esu sutikta su džiaugsmu ir meile, o prisipildžiusi ramumos galiu eiti toliau.

Sigita

 

Aš atsimenu pirmus kartus maldos grupėj, kur visada būdavo daug juoko ir paprastumo, po kiek laiko toj pačioj maldos grupėj, supratau, kad esu čia dėl Jėzaus ir iš tikrųjų tai Jis kviečia mane į draugystę. Koks džiaugsmas! Čia sutinku Jį visokį ir visur, kartais kitame, kai padrąsina ar yra padrąsinamas, kartais džiaugsme ir juoke, kuris labai garsiai skamba čia pas mus!

Ieva