Klaipėdoje

Vieta: Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje, trečiame aukšte virš raštinės
Laikas: Ketvirtadienį 16 val.
Kontaktai: Bernadeta, tel. 867007353 el. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Šv. Damijono maldos grupė Klaipėdoj dar visai nauja. Jaukiai išgyvename maldos bendrystę nedidelėje žmonių grupėje, jei neskubame pasiliekam atsigerti arbatos.

Švento Damijono maldos grupė – tai vieta ne tik visiems kartu susitelkti maldai ir pagilinti santykį su Kristumi, bet ir autentiškai išgyventi bendrystę Kristuje. Kiekvienąkart susirinkę patirti šią bendrystės idėją, šią mus visus vienijančią dvasią, giliname vidinę maldą, stipriname jos šaknis ir auginame naujų vaisių. Toks vidinis maldos kelias veda į atviresnį santykį su kitais, leidžia išgirsti vilties balsą, atsidūrus sunkiose gyvenimo situacijose – kai aplink vien dykuma. Malda, patirta per giesmes, šlovinimą, Dievo žodį, tylos laiką įkvepia dvasiniam augimui ir pašventina būti Kristaus draugais  - To, kuris mus nuolat kviečia  meilei be išimčių. Meilei nėra ribų – ribas susikuriame patys, kuomet prarandame ryšį su Dievu ir imame kelti savo susikurtas sąlygas. Tačiau Jėzus žino, kad tik draugystė maldoje gali mus suvienyti tiek tarpusavyje, tiek ir savo vidiniame pasaulyje, todėl ir kviečia kurti bažnyčią, kurioje mes augtume. Tad Švento Damijono maldos grupėje įgyta vidinės maldos patirtis leidžia išvysti šią bendrystės Kristuje dovaną, kuri moko džiaugtis ir šlovinti gyvenimą bei savo kasdienybėje pastebėti tuos mažyčius vilties ir meilės grūdelius, kad ten, kur jie atrodo nematomi ir nesvarbūs, užaugtų, atsidėkodami už tavąjį tikėjimą.

Jūratė